Svítilny s dlouhým dosahem

Dálkové baterky (nebo thrower) se vyznačují nízkým rozptylem světla, soustředěným světlem a dosvitem až několik kilometrů za hodinu. Toho je obvykle dosaženo použitím velké hlavy, zrcadlově hladkého vlákna a speciální LED diody. Důležité je, že nízký světelný tok v této kategorii není nevýhodou, dlouhý dosvit zajišťuje jiná metrika, kandela. Za dlouhý dosah (nebo v anglické terminologii thrower lamp) lze považovat dosah kolem 6-700 metrů, v současné době je horní hranice asi 3000 metrů (!!!).

V popisu svítilen bude uvedeno, zda je součástí balení Li-ion akumulátor a nabíječka, velikost (18650, 21700, 14500 atd.) a napětí (1,2 V, 3,7 V atd.) doporučeného akumulátoru a zda má svítilna vestavěnou nabíječku, abyste si mohli vybrat příslušenství podle svých potřeb.

Pomůžeme vám vybrat tu nejlepší svítilnu pro vás! Seřaďte produkty podle oblíbenosti, ceny nebo názvu a použijte filtry, abyste viděli pouze produkty, které jsou pro vás vhodné. Pokud se stále nemůžete rozhodnout, kontaktujte naše odborníky na uvedených kontaktech zákaznického servisu a oni vám pomohou s výběrem.

-19%
na skladě
Oblíbené
Mateminco FW1 LEP baterka 2952m
Velikost baterie
21700
4 910,64
6 058,74 Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.
Porovnání
-4%
na skladě
Oblíbené
Mateminco FW2 LEP baterka 1303m
Velikost baterie
18650
3 060,94
3 188,51 Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.
Porovnání
 

Svítilny se používají v široké škále aplikací, nejčastěji při turistice, lovu, stavbě, rybaření, hlídání, horolezectví, speleologii nebo jen pro práci kolem domu a venčení psů.

Jakou svítilnu potřebujete?

Svítilna může být důležitým nástrojem pro každodenní použití, pro sport nebo i jako pracovní nástroj, proto se vyplatí před nákupem promyslet, jaké jsou vaše potřeby, abyste si mohli vybrat ideální nástroj právě pro vás. Jak výkonná by měla být, jak dlouho by měla vydržet, jakou barvu by mělo mít její světlo? Chcete v úzkém paprsku vidět až na vzdálenost 3 000 metrů, nebo chcete, aby se světlo rozprostřelo do široké oblasti? Mělo by být nárazuvzdorné a/nebo vodotěsné? Hledáte jednu konkrétní značku, třeba Astrolux, Sofirn, Manker, Acebeam, Armytek, Thrunite, Wuben a Convoy nebo Lumintop? Měl by mít vestavěnou dobíjecí baterii, nebo by měl být vyměnitelný? Měl by být dodáván v balíčku, nebo byste si raději vybrali? Měl by být dodáván s dostupným dálkovým spínačem, klipem, pouzdrem, difuzérem nebo jiným příslušenstvím? Chcete co nejméně režimů, nebo preferujete co nejvíce režimů, případně hledáte firmware Anduril? Chcete magnetickou krytku? Je důležité, aby bylo možné nabíjet z USB? K jakému účelu jej kupujete? Konkrétně pro lov? Nebo pro potápění? Jakou značku baterie byste měli mít? Cree, Osram, Samsung nebo Luminus? Pro běžné použití, pro práci kolem domu, ale i na výlet? Jaká značka by to měla být? Je důležité mít známou značku, nebo se raději spoléháte na odborníky či posluchače fóra? Nebo je to jedno, záleží jen na ceně? Malý nebo velký? Klasická černá, nebo nápadnější kousek? Jestli je důležité, aby se vám vešel do kapsy, nebo jestli ho chcete mít spíše na vážnější záležitosti, to už je jiná: kolik jste ochotni utratit? K dispozici je světlo za 10 USD, svítilna také za 1000Usd a mezi tím je spousta možností. Co je pro vás důležité a co chcete, se vám z výše uvedeného možná snáze vyřeší. Pokud máte odpovědi na výše uvedené otázky, pak přijďte do našeho internetového obchodu a prohlédněte si naše kvalitní svítilny, kde si pomocí filtrů vlevo můžete vybrat tu pravou.

Naše stránky jsme navrhli tak, abyste si pomocí filtrů mohli zúžit výběr potenciálních lamp z mnoha, které máme k dispozici, což vám usnadní nalezení té ideální. A pokud si stále nemůžete vybrat nebo se ztrácíte v nepřeberném množství značek, velikostí a funkcí, kontaktujte nás a náš tým zákaznického servisu vám bude k dispozici, aby vám pomohl najít dokonalou svítilnu, která bude vaším věrným společníkem po mnoho let.