Blog

16
Únor

Baterky mohou být důležitým nástrojem pro každodenní použití, při sportu nebo i jako pracovní nástroj, proto se vyplatí před nákupem promyslet, jaké jsou vaše potřeby, abyste si mohli vybrat tu ideální pro vás. Za tímto účelem jsme pro vás připravili seznam věcí, na které je třeba si dát pozor:

16
Únor

Co bude nového a jaké jsou trendy pro rok 2022? Jaké jsou nejnovější a nejlepší LED diody? Klikněte zde pro podrobnosti!

16
Únor

Při výběru baterie je třeba zvážit několik věcí, proto jsem shrnul hlavní body do několika slov:

Pokud si koupíte menší nebo větší baterii, nebude se vám tam hodit, nedosáhne na póly nebo bude chrastit, takže pokud je u ní napsáno, že má například velikost 18650, kupte si ji. Na co se ještě musíte zaměřit, abyste vybrali správnou baterii?

16
Únor

Jedna z nejlepších svítilen firmwire, ale trochu složité, po kliknutí můžete najít, jak používat

16
Únor

V současné době prakticky neexistují svítilny, které by nesvítily LED diodami, protože jsou nejmodernějším a nejúčinnějším prostředkem, který poskytuje světlo, když je potřeba. Sportovní svítilny nejsou v tomto ohledu žádnou výjimkou, a proto stojí za to si trochu ujasnit, která LED dioda co umí, protože mezi nimi existují obrovské rozdíly.

16
Únor

Asi nejznámějším měřítkem je světelný tok, který se měří v lumenech. Tato hodnota udává celkový výkon vyzařovaný světelným zdrojem vážený křivkou Λ. Křivka Λ udává citlivost oka v závislosti na vlnové délce, protože lidské oko není stejně citlivé na všechny vlnové délky. Na první pohled to může znít komplikovaně, ale na konkrétním příkladu to snadno pochopíte: pokud u dvou stejných světelných zdrojů o výkonu 1 W je jeden zelený a druhý červený, pak i když mají stejný výkon, zelený bude mít vyšší světelný tok, protože lidské oko "lépe" vnímá zelenou barvu.