Odstoupení

Weisson Kft. poskytuje kupujícímu možnost odstoupit od zakoupeného produktu do 14 kalendářních dnů ode dne převzetí produktu ve webovém obchodě Sportlampa. Odstoupení je možné pouze pro nepoužité produkty. Postup odstoupení je následující:

  1. Nejprve nás informujte o vašem požadavku na odstoupení na adrese info@sportlampa.com, abychom mohli očekávat přípravu balíčku. Produkt nám zašlete zpět na adresu Weisson Kft., Maďarsko, 2241 Sülysáp, Tápió utca 3., pouze po konzultaci s námi prostřednictvím e-mailu.
  2. Před vrácením produktu nám prosím zašlete fotografii produktu, který chcete vrátit, a po zabalení produktu zašlete také fotografii balení na adresu info@sportlampa.com
  3. Při vrácení prosím zvažte následující:

    * Nepoužívejte originální obal produktu jako balení, ale použijte kartonovou krabici nebo obálku z bublinkové folie s nějakou formou výplně uvnitř, aby bylo zajištěno, že se produkt v krabici nepohne. Pokud je originální obal produktu přelepený/nebořený, produkt již nelze prodat bez úpadku, proto v tomto případě může Weisson Kft. účtovat úpadkový poplatek ve výši až 10 % z původní kupní ceny vráceného produktu.

    *Prosím, zařaďte do balení vyplněný formulář o odstoupení (nebo jakýkoli dokument obsahující číslo objednávky, jméno, telefonní číslo, e-mailovou adresu a důvod vrácení), abychom usnadnili identifikaci balíčku po jeho doručení do skladu.

  4. Po přijetí produktu vám převedeme kupní cenu produktu na bankovní účet poskytnutý kupujícím do 10 bankovních dnů.

Pro další informace o právním základě a podrobnostech odstoupení se odkazujte na Všeobecné obchodní podmínky (VOP).