Venkovní aktivity

Kvalitní baterka a/nebo čelovka je pro pěší turistiku nezbytnou pomůckou, protože kdo ví, jak výlet dopadne, a v noci - zejména v zimě - je snadné sklouznout do tmy, kdy může být skvělým zdrojem světla. Pokud hledáte čelovku nebo svítilnu, vyplatí se před nákupem promyslet, co je pro vás důležité a co potřebujete, abyste nakonec získali ideální. Máme širokou nabídku svítilen a čelovek , od menších po větší, od lehkých po extra velké baterie, od zaostřitelných po senzorové, takže si nejprve promyslete, k čemu svítilnu chcete, pak si seřaďte produkty, které máme, podle oblíbenosti, ceny nebo názvu a pomocí filtrů si zobrazte jen ty, které jsou pro vás vhodné. Pokud se stále nemůžete rozhodnout, kontaktujte některého z našich odborných poradců na uvedených kontaktech zákaznického servisu a oni vám pomohou správně vybrat.

V popisu svítilny se dozvíte, zda je dodávána s Li-ion baterií a nabíječkou, jakou velikost (18650, 21700, 14500 atd.) a napětí (1,2 V, 3,7 V atd.) baterie doporučujeme a zda má hlava nebo svítilna vestavěnou nabíječku, abyste mohli příslušenství ke svítilně přizpůsobit tak, aby co nejlépe vyhovovalo vašim potřebám.

 

Svítilny se používají v široké škále aplikací, nejčastěji při turistice, lovu, stavbě, rybaření, hlídání, horolezectví, speleologii nebo při práci kolem domu a venčení psů.

Jakou svítilnu potřebujete?

Svítilna může být důležitým nástrojem pro každodenní použití, pro sport nebo i jako pracovní nástroj, proto se vyplatí před nákupem promyslet, jaké jsou vaše potřeby, abyste si mohli vybrat ideální nástroj právě pro vás. Jak výkonná by měla být, jak dlouho by měla vydržet, jakou barvu by mělo mít její světlo? Měl by být světelný paprsek úzký, ale viditelný až na vzdálenost 1000 metrů, nebo by měl být rozptýlený na velkou plochu? Mělo by být nárazuvzdorné a/nebo vodotěsné? Hledáte jednu konkrétní značku, třeba Astrolux, Sofirn, Manker, Acebeam, Armytek, Thrunite, Wuben a Convoy nebo Lumintop? Měl by mít vestavěnou dobíjecí baterii, nebo by měl být vyměnitelný? Měl by být dodáván v balíčku, nebo byste si raději vybrali? Měl by být dodáván s dostupným dálkovým spínačem, klipem, pouzdrem, difuzérem nebo jiným příslušenstvím? Chcete co nejméně režimů, nebo preferujete co nejvíce režimů, případně hledáte firmware Anduril? Chcete magnetickou krytku? Jaký akumulátor nebo baterie, jak se dá nabíjet? Je důležité, aby bylo možné nabíjet z USB? Za jakým účelem ji kupujete? Konkrétně pro cyklistiku? Nebo pro potápění? Jakou značku baterie byste měli mít? Cree, Osram, Samsung nebo Luminus? Pro běžné použití, pro práci kolem domu, ale i na výlet? Jaká značka by to měla být? Je důležité mít známou značku, nebo se raději spoléháte na odborníky či posluchače fóra? Nebo je to jedno, záleží jen na ceně? Malý nebo velký? Klasická černá, nebo nápadnější kousek? Jestli je důležité, aby se vám vešel do kapsy, nebo jestli ho chcete mít spíše na vážnější záležitosti, to už je jiná: kolik jste ochotni utratit? Existuje svítilna za 10USD, a existuje také svítilna za 1000USD, a mezi tím je spousta možností. Co je pro vás důležité a co chcete, se vám možná snáze vyřeší z výše uvedeného. Pokud máte odpovědi na výše uvedené otázky, pak zavítejte na stránky sportlampa.hu a projděte si naše kvalitní svítilny, kde si pomocí filtrů vlevo můžete vybrat tu pravou.

Naše stránky jsme navrhli tak, abyste si pomocí filtrů mohli zúžit výběr potenciálních lamp z mnoha, které máme k dispozici, což vám usnadní nalezení té ideální. A pokud si stále nemůžete vybrat nebo se ztrácíte v nepřeberném množství značek, velikostí a indikátorů, kontaktujte nás a náš tým zákaznického servisu vám bude k dispozici, aby vám pomohl najít ideální svítilnu, která se stane vaším věrným společníkem na dlouhá léta.